Zdislavatea

Adresa:
Dvořákova 40
Žatec, 438 01

Tel:606 143 678
E-mail:info@zdislavatea.cz, milsda@seznam.cz
WWW:www.zdislavatea.cz
Facebook:www.facebook.com/Zdislavateacz/?fref=ts

Bylinné směsi Zdislava vyrábí rodinná firma v Žatci. Jejich originální receptury jsou sestaveny PharmDr.Gretou Zitkovou, která má doktorát z klinické farmacie a farmaceutické chemie, specializaci z fytoterapie, certifikát Celostní mediciny, je členkou Asociace mediciny proti stárnutí.

Mnohé byliny sami ekologicky pěstujeme na vlastních, přirozeně hnojených polích.Volně rostoucí byliny z části sbíráme sami v ekologicky čistých oblastech, byliny sušíme i zpracováváme. Bylinné směsi rovněž mícháme i plníme do sáčků.
Pomáháme nejen lidem, ale i zvířatům.

Správná příprava a užívání našich bylinných čajů:

       Všechny bylinné čaje se připravují podle návodu na zadní etiketě jednotlivých balení, ideální teplota zalívané vody je v rozmezí 70-80 stupňů Celsia. Ideální je zalití do hrnku z průhledného skla, neboť probíhající difuze účinných látek z bylin do vody a následné zabarvení čaje pozitivně působí na zrak, tím zvyšuje účinnost čaje. Čaj je dobré vypít hned po předepsané době vyluhování, při jeho pití se svými myšlenkami soustředit na skutečnost, že právě přijímám účinné látky, které začnou v těle pracovat, začnou organismus čistit a zlepšovat zdravotní stav. Takto do svého procesu uzdravování zapojíte i nervovou soustavu a mozek, který vše v těle řídí, tímto se zvýší účínek čaje.

U čajů, kde je nezbytné přesné dodržení doby úžívání, je tato doba napsána v informaci o účinku směsi, u ostatních se tato doba stanovuje podle denních biorytmů, podle kombinace užívaných bylinných směsí či jiných chemických léků u každého jedince individuálně.

Kategorie produktů:

Káva, čaj

Fotogalerie:

Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes