Bezlepková pekárna

Naše firma existuje od r. 1995. Po otevření vlastní prodejny se zdravou výživou jsme zjistili, že v Praze není dodavatel, který by byl schopen dodávat celozrnné koláče a další výrobky pravidelně, a že 3 dny v týdnu máme prázdné vitríny a nemáme co prodávat. Na základě toho a dle přání a požadavků našich stálých zákazníků jsme nejprve začali péct koláče a plnit celozrnné obložené bagety pouze pro svoji prodejnu a posléze po zkušenostech s velkoobchodním prodejem jsme začali zavážet naše výrobky také do ostatních prodejen zdravé výživy v Praze. V současné době zavážíme cca 25-30 prodejen pravidelně od pondělí do čtvrtka podle potřeb 1x-4x týdně.

Náš sortiment se z původních 6-ti výrobků rozrostl na 4 základní druhy celozrnných koláčů - jablkovec, ořechovec, makovec a perník, které vyrábíme také v bezlepkové kvalitě. Dále vyrábíme celozrnné a bezlepkové kuličky, dva druhy kynutých koláčů s ovocem a drobenkou, bublaninu, agarový dezert s ovocem a oblíbené špaldové koláčky. Ze slaných výrobků pečeme bezlepkové kukuřičné placky, celozrnné zeleninové karbanátky a kynutou pizzu s dušenou zeleninou a tofu sýrem, či jinými ingrediencemi.

Uvedený sortiment neustále vyvíjíme dle přání a potřeb našich zákazníků. O vánocích pečeme celozrnné a bezlepkové cukroví a vánoční štoly, o velikonocích celozrnné beránky. Příležitostně připravujeme ovocné saláty a na objednávku Vám upečeme i celozrnný nebo bezlepkový dort.

Na základě našich osobních zkušeností s přípravou dobrých a zdravých jídel pro nás a naše 4 děti používáme ve všech výrobcích pouze kvalitní suroviny, mouky v BIO kvalitě, bílý cukr nahrazujeme ovocným cukrem, který je vhodný také pro DIAbetiky. Místo kravského mléka používáme mléko sojové, solíme mořskou solí a nepoužíváme vejce (kromě beránků a některých druhů vánočního cukroví). Pro vylepšení kvality a chuti používáme směsi různých druhů mouky, vloček a semínek dle našich receptur. Nepoužíváme žádná chemická barviva, stabilizátory a jiná podobná neřádstva, která do zdravého jídla dle našeho názoru a nejlepšího svědomí vůbec nepatří.

Produkty: bezlepkové pečivo, jablkovec, ořechovec, makovec a perník, kynutá pizza s dušenou zeleninou a tofu sýrem...

Kategorie produktů:

Pekařské výrobky

Fotogalerie:

Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes