Farma rodiny Němcovy

Farma Němcova

Rodinná farma Němcova vychází z nejstarší tradice českého venkova, aby svým zákazníkům nabídla to nejlepší, co naše zem dává.

Důraz na kvalitu a nejmodernější technologie se zde setkávají se staletým umem a dovedností selského stavu.

Farma rodiny Němcovy byla založena v roce 1990. Začala hospodařit na dvaceti hektarech půdy a s dvanácti kusy skotu. Již následující rok se na farmě přistavěl nový kravín. Dnes Farma rodiny Němcovy hospodaří na sto hektarech zemědělské půdy a její stáje pojmou stotřicet kusů těch nejlepších dojnic.

Farma rodiny Němcovy se řadí mezi nejlepší obdobné podniky ve zpracování mléčných produktů i proto, že se nachází v ekologicky nejčistší oblasti České republiky - Českomoravské vrchovině. Její rozmanitost, podhorský charakter, řídké osídlení a panenská příroda dávají ty nejlepší podmínky pro chov skotu.

Od roku 2005 farma zpracovává mléko ve vlastní minimlékárně, převážně na bílý jogurt a sýry. Některé produkty získaly ocenění Regionální produkt Vysočiny.

Mezi hlavní zásady farmy patří, šetrný přístup k životnímu prostředí.

 
https://www.facebook.com/farmanemcovaa?fref=ts
 

Produkty: Mléčné výrobky - jogurty (s višní, jahodou..), tvarohový krém s čokoládovou polevou, mléko, sýry, probiotické nápoje

Kategorie produktů:

Uzeniny Mléčné výrobky

Fotogalerie:

Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes