Home-made.cz / Essential.cz

Chcete si taky udělat kde-co doma sami? Zajímá Vás složení potravin, kosmetiky nebo drogerie? Chcete používat a jíst to co je poctivé, nešizené a bez chemie? Chcete ušetřit čas ježděním do hyprů, přírodu, zdraví potažmo peníze?

Pojďte se podívat na www.home-made.cz co všechno si můžete udělat doma sami. Cíl je 365 věcí, ale jeho pokoření a překonání je jen otázkou času.

Produkty: A pokud se do alchymie pustíte, koukněte se na www.essential.cz kde postupně dáváme dohromady přírodní suroviny, které v DéeMku neseženete. Můžete se tešit na bio nerafinované bambucké máslo z Ghany, ne dva ale tři druhy kokosových olejů, rostlinné oleje lisované za studena, sody jak práškovou, tak jedlou (pozor, soda je nový kokain!), kyselinu citronovou, voňavá kakaová másla bio i nebio, včelí vosky bio i nebio, éterické oleje, pravou nefalšovanou vanilku z Indie, sušené bylinky posbírané čipernými důchodci po celé krásné ČR , mateřídoušku, rozmarýnu, sedmikrásku, levaduli a voňavé koření v podobě skořice. Brzy-rodící potěší malinové listy. Dále domácí extrakty z vanilky, rozmarýnu a měsíčku lékařského, čistý lanolin, rostlinný glycerin, sofi-tix který se používá do domácích krémů proti slunci se SPF 40, vitamin E, ureu.. Jelikož mám jen 2 ruce a malý stan, neberu vždy celý repetoár s sebou, pokud chcete mít jistotu, raději předem objednejte na www.essential.cz a já vám to předem s radostí sobě vlastní nataštičkuju.

Kategorie produktů:

Doplňky stravy

Fotogalerie:


Certifikáty a ocenění:

Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes