Soyka

Soyka s.r.o. je českým výrobcem čerstvých sójových nápojů a výrobků ze sóji v BIO kvalitě. Jde o rodinnou firmu, která se rozhodla vstoupit na trh se zdravou výživou na základě mnohaletých zkušeností v oblasti zdravé výživy a sójových výrobků.

Naším posláním a vášní zároveň je vyrábět čerstvé přírodní sójové nápoje a sójové produkty v BIO kvalitě a nabídnout spotřebiteli cenově dostupnou alternativu bez jakéhokoliv kompromisu v kvalitě a chuti. Cílem společnosti je dostat značku produktů SOYKA do povědomí a především do jídelníčku lidí, které zajímá zdravý životní styl. Chceme, aby značka SOYKA byla vnímána jako symbol kvalitních čerstvých produktů z přírody. Produkty SOYKA jsou určeny pro zdravý, aktivní a vyvážený způsob života. Je to především díky vysokému obsahu bílkoviny a omega-3 nenasycených mastných kyselin. Pro osoby intolerantní na laktózu, popř. alergické na bílkovinu obsaženou v kravském mléku, jsou nápoje a produkty SOYKA zdraví prospěšnou alternativou, která neobsahuje živočišné prvky a přísady. Jsou rovněž ideální pro bezlepkovou dietu.

Produkty SOYKA se vyrábějí šetrným způsobem bez invazivních technologií výroby, přísad či prezervace. Používáme výhradně geneticky nemodifikované boby v BIO kvalitě od farmářů z Rakouska, které si jezdíme osobně kontrolovat a o kterých víme prakticky vše, co se dá zjistit. Jsme držiteli certifikátů BIO a HACCP. Všechny naše produkty jsou rovněž veganské. 

Kategorie produktů:

Delikatesy
Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes