O trzích

V sobotu 2. května restartují Trhy na Kulaťáku

Konají se již deset let a historicky první byly 21. března 2010

 

Jedenáctá sezóna Trhů na Kulaťáku byla znovu zahájena v sobotu 2. května a bude pokračovat každou sobotu od 8 do 14 hodin. Díky vládním opatřením z důvodů koronavirové pandemie trhy doznaly značných změn, mezi stánky musí být dvoumetrové rozestupy a všichni musí dodržovat hygienické nařízení. Trh je také díky vstřícnosti Městské části Praha 6 prodloužen do Technické ulice.

Pokud nás další karanténa neomezí, budete si moci až do 19. prosince nakoupit u svých oblíbených prodejců, dát si kávu, zákusek, najíst se u našich prodejců cateringu či si dát sklenku vína či piva. Podle nové vyhlášky HMP jsme nově zapsáni v tržním řádu jako Trhy na Kulaťáku, a proto se k nám mohou vrátit prodejci ryb, bylinné kosmetiky a dalšího zajímavého nepotravinového zboží.

V letošní sezóně se zaměříme na omezení produkce zejména plastových odpadů, ty, co vzniknou, vytřídíme do barevných kontejnerů, a nebo předáme k dalšímu zpracování.

I vy sami můžete přispět ke zlepšení našeho společného prostředí například tím, že si přinesete vlastní obaly, budete používat látkové tašky či síťovky a na nápoje můžete mít vlastní kelímek.

V průběhu roku se vám budeme snažit pár takových zajímavých a k přírodě šetrnějších obalů nabídnout.

V naší standardní celoroční nabídce nebude chybět zelenina od českých farmářů, maso, uzeniny, ovoce, pečivo, květiny, ale také budeme prezentovat zahraniční gastronomii v rámci celoročního festivalu Food and Culture.

Jakmile to bude možné, obnovíme na trhu hudební produkci, zorganizujeme speciální akce, nabídneme vám rostlinky sazeničky, květiny na květinovém trhu, či připravíme zajímavé aktivity do dětského koutku v programu Malý farmář.

Farmářské trhy na Kulaťáku se konají každou sobotu od 8 do 14 hodin na Vítězném náměstí v Praze 6.

 

www.farmarske-trhy.cz, https://www.facebook.com/farmarsketrhy/

 

Pořádá:
Ve spolupráci s:
Partneři kulaťáku:
Partneři sdružení:
verbalni-logo kudyznudy_logo

© 2012 Farmářské trhy, z.s. – organizátor Farmářských trhů na Kulaťáku | Design by Plechárna | Developed by Hanyes